Skip to content

Lawn Park Ave(Block 1301 Lot 10)Lawrence Township, NJ 08648

Last Sale Date
Apr 13, 2021

Property Information

Block1301
Lot10
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityLawrence Twp
Tax Map Page1302

Building Details

Building Class---
DescriptionELDRIDGE PARK
Dwellings1
ZoningEGI
Sq Footage---
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$190,700
5%
Improvement Value:$3,414,700
95%
Total Assessment$3,605,400

Sale
$0