Property Sale
Sale
$0
DeedBook 2364, Page 808
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,248 | +2.0% |
| 2024 | $5,143 | +3.2% |
| 2023 | $4,985 | +1.4% |
| 2022 | $4,916 | +1.3% |
Year Built: 1900
1658 Brunswick Ave
Residential
18 Slack Ave
Residential
1666 Brunswick Ave
Residential
930 Lawrence Rd
Residential
78 Fairfield Ave
Residential