Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1935
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,410 | +2.0% |
| 2024 | $6,281 | +3.2% |
| 2023 | $6,089 | +1.4% |
| 2022 | $6,004 | +1.3% |
Year Built: 1935
747 President Ave
Residential
46 Fairfield Ave
Residential
746 Mayflower Ave
Residential
750 Mayflower Ave
Residential
47 Fairfield Ave
Residential