Property Sale
Sale
$143,000
DeedBook 3577, Page 45
Year Built: 1960
Lawrence Township, NJ 08648
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,934 | +2.0% |
| 2024 | $7,775 | +3.2% |
| 2023 | $7,537 | +1.4% |
| 2022 | $7,432 | +1.3% |
Year Built: 1960
2398 Princeton Pike
Residential
286 Fieldboro Dr
Residential
40 Haveson Ave
Residential
133 Oaklyn Terrace
Residential
18 Ontario Way
Residential