Property Sale
Sale
$172,000
DeedBook 3663, Page 232
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,445 | +2.0% |
| 2024 | $8,276 | +0.1% |
| 2023 | $8,264 | +1.4% |
| 2022 | $8,149 | +1.3% |
Year Built: 1967
19 Hopatcong Dr
Residential
240 Glenn Ave
Residential
73 Stonicker Dr
Residential
324 Glenn Ave
Residential
12 Bearfort Way
Residential