Skip to content

Brunswick Pike(Block 2206 Lot 17)Lawrence Township, NJ 08648

Last Sale Date
Nov 14, 2003

Property Information

Block2206
Lot17
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityLawrence Twp
Tax Map Page2201

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
ZoningHC
Sq Footage---
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$37,500
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$37,500

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$1,162+2.1%
2024$1,139+3.2%
2023$1,104+1.4%
2022$1,088+1.3%
Property History

Property Sale

Sale
$0