Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,264 | +2.0% |
| 2024 | $6,139 | +3.2% |
| 2023 | $5,951 | +1.4% |
| 2022 | $5,868 | +1.3% |
Year Built: 1930
15 Forrest Ave
Residential
88 Eldridge Ave
Residential
150 Hazelhurst Ave
Residential
291 Johnson Ave
Residential
189 Drift Ave
Residential