Property Sale
Sale
$80,850
From:
To:
Sq Ft960DeedBook 6241, Page 550Recorded2/10/2016
From:
To:
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,125 | +2.0% |
| 2024 | $6,983 | +3.2% |
| 2023 | $6,769 | +1.4% |
| 2022 | $6,675 | +1.3% |
From:
To:
Year Built: 1920
20 Devon Ave
Residential
910 Pine St
Residential
189 Drift Ave
Residential
197 Eldridge Ave
Residential
118 Gedney Rd
Residential