Skip to content

66 Eggert Crossing RoadLawrence Township, NJ 08648

Last Sale Date
May 13, 2021

Property Information

Block2801
Lot57
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityLawrence Twp
Tax Map Page2801

Building Details

Building Class---
DescriptionINTERMED SCHOOL
Dwellings1
ZoningEGI
Sq Footage---
Acreage13.96

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$1,539,400
16%
Improvement Value:$8,096,700
84%
Total Assessment$9,636,100

Sale
$0