Property Sale
SaleMulti
$60,000
DeedBook 2236, Page 953
Year Built: 1948
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,891 | +2.0% |
| 2024 | $7,733 | +3.2% |
| 2023 | $7,496 | +1.4% |
| 2022 | $7,391 | +4.9% |
Year Built: 1948
33 Alcazar Ave
Residential
133 Lakedale Dr
Residential
9 Rossa Ave
Residential
3 Johnson Rd
Residential
91 Altamawr Ave
Residential