Property Sale
Sale
$285,000
From:
To:
Sq Ft1,620DeedBook 6309, Page 1494Recorded12/12/2017
From:
To:
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,477 | +2.0% |
| 2024 | $9,287 | +3.2% |
| 2023 | $9,003 | +1.4% |
| 2022 | $8,877 | +1.3% |
From:
To:
Year Built: 1962
319 Glenn Ave
Residential
17 Camelia Court
Residential
6 Dogwood Dr
Residential
14 Bearfort Way
Residential
22 Rydal Dr
Residential