Property Sale
Sale
$280,000
DeedBook 6123, Page 326
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,872 | +2.0% |
| 2024 | $7,714 | +3.2% |
| 2023 | $7,478 | +1.4% |
| 2022 | $7,374 | +1.3% |
Year Built: 1960
319 Glenn Ave
Residential
6 Dogwood Dr
Residential
343 Glenn Ave
Residential
11 Empress Lane
Residential
29 Stonicker Dr
Residential