Property Built
Built
Year Built: 1961
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,102 | +2.1% |
| 2024 | $7,935 | +3.3% |
| 2023 | $7,684 | +1.5% |
| 2022 | $7,574 | +1.3% |
Year Built: 1961
15 Darrah Lane
Residential
7 Rydal Dr
Residential
14 Lannigan Drive
Residential
332 Glenn Ave
Residential
46 Gedney Rd
Residential