Property Built
Built
Year Built: 1961
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,743 | +2.0% |
| 2024 | $9,548 | +3.2% |
| 2023 | $9,256 | +1.4% |
| 2022 | $9,127 | +1.3% |
Year Built: 1961
18 Darrah La E
Residential
8 Rydal Dr
Residential
9 Winnipeg Lane
Residential
26 Lawnside Dr
Residential
4 Lannigan Drive
Residential