Property Sale
Sale
$150,000
DeedBook 2574, Page 982
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,947 | +2.0% |
| 2024 | $8,768 | +3.2% |
| 2023 | $8,499 | +1.4% |
| 2022 | $8,381 | +1.3% |
Year Built: 1960
68 Hopatcong Dr
Residential
40 Colonial Lake Dr
Residential
5 Royal Oak Rd
Residential
2620 Princeton Pike
Residential
72 Hopatcong Dr
Residential