Property Sale
Sale
$270,000
From:
To:
Sq Ft1,508DeedBook 6213, Page 1343Recorded3/9/2015
From:
To:
Year Built: 1959
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,365 | +2.0% |
| 2024 | $8,197 | +3.2% |
| 2023 | $7,946 | +1.4% |
| 2022 | $7,835 | +1.3% |
From:
To:
Year Built: 1959
9 Royal Oak Rd
Residential
56 Stonicker Dr
Residential
303 Glenn Ave
Residential
121 Review Ave
Residential
8 Jill Lane
Residential