Skip to content

3050 Brunswick PkLawrence Township, NJ 08648

Built 1995

Last Sale Date
Oct 18, 2017

Property Information

Block4001
Lot27
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityLawrence Twp
Tax Map Page4001

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
ZoningOS
Sq Footage1,373
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$42,200
48%
Improvement Value:$46,200
52%
Total Assessment$88,400

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1995