Property Sale
Sale
$140,000
DeedBook 3247, Page 110
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,125 | +2.0% |
| 2024 | $6,002 | +3.2% |
| 2023 | $5,818 | +1.4% |
| 2022 | $5,737 | +1.3% |
Year Built: 1967
8 Tartan Ct
Residential
91 Helen Ave
Residential
15 Tartan Ct
Residential
101 Review Ave
Residential
1526 Ohio Ave
Residential