Property Sale
Sale
$375,000
DeedBook 5391, Page 160
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,681 | +2.0% |
| 2024 | $8,507 | +3.2% |
| 2023 | $8,246 | +1.4% |
| 2022 | $8,131 | +1.3% |
Year Built: 1920
21 Cold Soil Rd
Residential
49 Titus Ave
Residential
2138 Lawrence Rd
Residential
19 Manning Lane
Residential
46 Franklin Corner Rd
Residential