Property Sale
Sale
$495,000
From:
To:
Sq Ft2,394DeedBook 6298, Page 65Recorded8/30/2017
From:
To:
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,359 | +2.0% |
| 2024 | $13,091 | +3.2% |
| 2023 | $12,690 | +1.4% |
| 2022 | $12,513 | +1.3% |
From:
To:
Year Built: 1986
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.