Property Sale
Sale
$1,200,100
DeedBook 6149, Page 1707
Year Built: 1989
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $30,875 | +2.0% |
| 2024 | $30,257 | +7.7% |
| 2023 | $28,088 | +1.4% |
| 2022 | $27,697 | +1.3% |
Year Built: 1989
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.