Property Built
Built
Year Built: 1950
Year Built: 1950
Trenton, NJ 08609
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,195 | +4.2% |
| 2024 | $5,946 | +0.3% |
| 2023 | $5,931 | +0.3% |
| 2022 | $5,911 | +1.6% |
Year Built: 1950
14 Passaic St
Commercial
313 Calhoun St
Commercial
9 E State St
Commercial
510-516 Stuyvesant Ave
Commercial
501 Tyler St
Commercial