Property Sale
SaleMulti
$129,900
DeedBook 4783, Page 212
Year Built: 1924
Trenton, NJ 08610
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,869 | +4.2% |
| 2024 | $3,713 | +0.3% |
| 2023 | $3,704 | +0.3% |
| 2022 | $3,692 | +1.6% |
Year Built: 1924
1210 Genesee St
Residential
1206 Genesee St
Residential
1054 Franklin St
Residential
1116 Genesee St
Residential
102 Brown St
Residential