Foreclosure Case F-026275-14
Defaulted
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Default Judgment
Year Built: 1920
Trenton, NJ 08610
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,399 | +4.2% |
| 2024 | $3,262 | +0.3% |
| 2023 | $3,254 | +0.3% |
| 2022 | $3,244 | +1.6% |
Year Built: 1920
619 Woodland St
Residential
527 Woodland St
Residential
517 Woodland St
Residential
221 Howell St
Residential
225 Columbus Ave
Residential