Property Sale
Sale
$60,000
Sq Ft972DeedBook 6426, Page 680Recorded1/4/2021
Year Built: 1913
Trenton, NJ 08611
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,274 | +4.2% |
| 2024 | $2,182 | +0.3% |
| 2023 | $2,177 | +0.3% |
| 2022 | $2,170 | +1.6% |
Year Built: 1913
706 Franklin St
Residential
714 Roebling Ave
Residential
828 Roebling Ave
Residential
618 Franklin St
Residential
1403 S Broad St
Residential