Property Sale
Sale
$180,000
Sq Ft1,872DeedBook 6533, Page 454Recorded9/4/2023
Year Built: 1923
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,254 | +4.2% |
| 2024 | $3,123 | +0.3% |
| 2023 | $3,115 | +0.3% |
| 2022 | $3,105 | +1.6% |
Year Built: 1923
406 N Hermitage Ave
Residential
34 Bryn Mawr Ave
Residential
522 Riverside Ave
Residential
92 Beechwood Ave
Residential
120 Buckingham Ave
Residential