Foreclosure Case F-006762-13
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
Year Built: 1916
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,571 | +4.2% |
| 2024 | $4,387 | +0.3% |
| 2023 | $4,376 | +0.3% |
| 2022 | $4,362 | +1.6% |
Year Built: 1916
1408 W State St
Residential
1434 W State St
Residential
643 W State St
Residential
697 Rutherford Ave
Residential
685 Rutherford Ave
Residential