Property Sale
Sale
$73,000
DeedBook 6100, Page 23
Year Built: 1925
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,426 | +4.2% |
| 2024 | $4,248 | +0.3% |
| 2023 | $4,237 | +0.3% |
| 2022 | $4,223 | +1.6% |
Year Built: 1925
87 Oak Lane
Residential
350 Gardner Ave
Residential
58 Maple Ave
Residential
111 Stacey Ave
Residential
41 Elmhurst Ave
Residential