Property Sale
Sale
$80,000
DeedBook 3054, Page 4
Year Built: 1926
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,838 | +4.2% |
| 2024 | $4,643 | +0.3% |
| 2023 | $4,631 | +0.3% |
| 2022 | $4,616 | +1.6% |
Year Built: 1926
444 Stuyvesant Ave
Residential
105 Cadwalader Dr
Residential
30 Stacey Ave
Residential
642 Edgewood Ave
Residential
1501 W State St
Residential