Property Sale
Sale
$60,000
DeedBook 3890, Page 223
Year Built: 1955
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,109 | +4.2% |
| 2024 | $2,984 | +0.3% |
| 2023 | $2,976 | +0.3% |
| 2022 | $2,967 | +1.6% |
Year Built: 1955
43 Bruce Park Dr
Residential
13 Bruce Park Dr
Residential
55 Bruce Park Dr
Residential
57 Bruce Park Dr
Residential
59 Bruce Park Dr
Residential