Property Built
Built
Year Built: 1922
Year Built: 1922
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,715 | +4.2% |
| 2024 | $2,605 | +0.3% |
| 2023 | $2,599 | +11.0% |
| 2022 | $2,340 | +1.8% |
Year Built: 1922
37 Reading Ave
Residential
210 Brinton Ave
Residential
264 Highland Ave
Residential
256 Highland Ave
Residential
24 Edgemere Ave
Residential