Skip to content

152-162 N Broad St

Trenton, NJ 08608

Church/Charitable

Last Sale Price
$15,000
Last Sale Date
Sep 29, 1978

Property Information

Block501
Lot16
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityTrenton City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$91,600
73%
Improvement Value:$34,000
27%
Total Assessment$125,600

Sale
$15,000
DeedBook NaN, Page NaN