Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1926
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,732 | +4.2% |
| 2024 | $2,622 | +0.3% |
| 2023 | $2,615 | +0.3% |
| 2022 | $2,607 | +1.6% |
Year Built: 1926
210 Wayne Ave
Residential
33 Harris Ave
Residential
166 Wayne Ave
Residential
42 Wainwright Ave
Residential
420 Stuyvesant Ave
Residential