Skip to content

Mackay Campus CenterPrinceton, NJ 08540

Last Sale Date
Sep 20, 2022

Property Information

Block40.01
Lot2
QualifierD11
CountyMercer
MunicipalityPrinceton**
Tax Map Page150

Building Details

Building Class---
DescriptionMACKAY
Dwellings1
ZoningE4MP
Sq Footage---
Acreage0.73

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$290,500
6%
Improvement Value:$4,525,800
94%
Total Assessment$4,816,300

Sale
$0