Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1977
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $21,086 | +5.9% |
| 2024 | $19,906 | +3.1% |
| 2023 | $19,312 | +0.8% |
| 2022 | $19,162 | +2.0% |
Year Built: 1977
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.