Property Sale
Sale
$682,658
DeedBook 3094, Page 348
Year Built: 1996
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $32,110 | +5.9% |
| 2024 | $30,314 | -1.0% |
| 2023 | $30,629 | +0.8% |
| 2022 | $30,390 | +2.0% |
Year Built: 1996
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.