Property Sale
Sale
$262,000
To:
DeedBook 19141, Page 235
To:
From:
To:
Year Built: 1979
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,555 | +2.8% |
| 2024 | $6,376 | +3.3% |
| 2023 | $6,172 | -34.9% |
| 2022 | $9,481 | +1.0% |
To:
From:
To:
Year Built: 1979
3 Cornwall Dr B
Commercial
8 Brier Hill Ct E
Commercial
3 Cornwall Dr A
Commercial
5 Cornwall Dr B
Commercial
1 Cornwall Dr B
Commercial