Property Sale
Sale
$92,000
To:
Sq Ft2,188
To:
Year Built: 1956
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,981 | +2.8% |
| 2024 | $11,654 | +3.3% |
| 2023 | $11,281 | +0.2% |
| 2022 | $11,264 | +1.0% |
To:
Year Built: 1956
38 Colburn Rd
Residential
5 Norton Rd
Residential
10 Agate Rd
Residential
16 Whitehall Rd
Residential
5 Tompkins Rd
Residential