Property Sale
Sale
$211,000
From:
To:
Sq Ft1,656DeedBook 4320, Page 439Recorded5/2/1996
From:
To:
Year Built: 1956
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,612 | +2.8% |
| 2024 | $10,322 | +3.3% |
| 2023 | $9,993 | +0.2% |
| 2022 | $9,978 | +1.0% |
From:
To:
Year Built: 1956
26 Corona Rd
Residential
23 Sullivan Way
Residential
82 Ryders Ln
Residential
15 Whitehall Rd
Residential
24 Gulf Rd
Residential