Property Sale
Sale
$550,000
To:
DeedBook 19529, Page 632
To:
From:
To:
Year Built: 1951
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,228 | +2.8% |
| 2024 | $9,949 | +3.3% |
| 2023 | $9,631 | +0.2% |
| 2022 | $9,617 | +1.0% |
To:
From:
To:
Year Built: 1951
8 Innes Rd
Residential
12 Princeton Ct
Residential
16 Bell Ct
Residential
8 Highview Rd
Residential
38 Merrill Ave
Residential