Property Sale
Sale
$159,000
From:
To:
Sq Ft1,442DeedBook 4619, Page 704Recorded3/23/1999
From:
To:
Year Built: 1951
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,644 | +2.8% |
| 2024 | $8,407 | +3.3% |
| 2023 | $8,139 | +0.2% |
| 2022 | $8,127 | +1.0% |
From:
To:
Year Built: 1951
13 Mansfield Ave
Residential
205 Milltown Rd
Residential
4 Tanglewood Ln
Residential
63 Merrill Ave
Residential
4 Lois Ave
Residential