Skip to content

Willow StEast Brunswick, NJ 08816

Last Sale Date
Jan 19, 2021

Property Information

Block98
Lot5
Qualifier---
CountyMiddlesex
MunicipalityEast Brunswick Twp
Tax Map Page2004

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
ZoningR4
Sq Footage---
Acreage0.34

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$33,300
90%
Improvement Value:$3,700
10%
Total Assessment$37,000

Sale
$0