Property Sale
Sale
$252,000
From:
To:
Sq Ft1,240DeedBook 17626, Page 1281Recorded9/20/2019
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1929
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,202 | +0.2% |
| 2024 | $7,187 | +1.1% |
| 2023 | $7,111 | +0.0% |
| 2022 | $7,108 | +9.6% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1929
448 Convery Blvd.
Residential
396 Neville St.
Residential
700 Sayre Ave.
Residential
344 Meredith St.
Residential
545 Neville St
Residential