Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1904
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,986 | +0.2% |
| 2024 | $7,970 | +1.1% |
| 2023 | $7,885 | +0.0% |
| 2022 | $7,883 | -0.4% |
Year Built: 1904
108 State St.
Residential
80 Harrison Pl.
Residential
111 Gordon St.
Residential
111 Rector St.
Residential
112 Kearny Ave.
Residential