Skip to content

113 Borden AvenueAsbury Park, NJ 07712

Last Sale Date
Oct 28, 2024

Property Information

Block1101
Lot38
Qualifier---
CountyMonmouth
MunicipalityAsbury Park City
Tax Map Page11

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.11

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$77,700
72%
Improvement Value:$29,600
28%
Total Assessment$107,300

Sale
$0