Property Built
Built
Year Built: 1952
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,014 | +20.8% |
| 2024 | $7,462 | +4.3% |
| 2023 | $7,155 | +6.4% |
| 2022 | $6,725 | +3.9% |
Year Built: 1952
201 Green Grove Rd
Residential
10 Hill Dr
Residential
4 Squirrel Rd
Residential
222 Maple Ave
Residential
10 W Squirrel Rd
Residential