Skip to content

3351 Highway 33Neptune, NJ 07753

Last Sale Date
Oct 30, 2024

Property Information

Block3301
Lot43
Qualifier---
CountyMonmouth
MunicipalityNeptune Twp
Tax Map Page45.1

Building Details

Building Class---
DescriptionCEMETERY
Dwellings0
ZoningR-2
Sq Footage238
Acreage5.31

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$632,500
99%
Improvement Value:$5,100
1%
Total Assessment$637,600

Sale
$0