Property Sale
SaleMulti
$5,475,000
DeedBook 9583, Page 6661Recorded3/10/2022
Also conveyed in this deed
1 parcelAlso conveyed in this deed
1 parcelYear Built: 2013
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $53,696 | +7.6% |
| 2024 | $49,894 | +29.3% |
| 2023 | $38,594 | -0.2% |
| 2022 | $38,685 | -1.3% |
Also conveyed in this deed
1 parcelYear Built: 2013
3405 Highway 33 Unit #1
Commercial
404 Highway 35 So
Commercial
3613 Highway 33
Commercial
1800-1836 West Lake Ave
Commercial
3316 Highway 33
Commercial