Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1946
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,079 | +15.6% |
| 2024 | $6,126 | +14.8% |
| 2023 | $5,337 | +6.1% |
| 2022 | $5,030 | +10.3% |
Year Built: 1946
1408 07th Ave
Residential
1406 07th Ave
Residential
1519 07th Ave
Residential
143 Hawthorne Ave
Residential
137 Hawthorne Ave
Residential