Property Sale
Sale
$470,000
From:
To:
DeedBook 9167, Page 7865Recorded5/26/2016
From:
To:
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,319 | -5.0% |
| 2024 | $4,546 | -0.5% |
| 2023 | $4,571 | +0.3% |
| 2022 | $4,555 | -11.0% |
From:
To:
Year Built: 1988
257 Monmouth Rd
Commercial
257 Monmouth Rd
Commercial
257 Monmouth Rd
Commercial
257 Monmouth Rd
Commercial
257 Monmouth Rd
Commercial